.


.


.

Site news

Nová adminka :)

21. prosince 2010 v 9:49 | © TerinQa
© CELINE-DION.BLOG.CZ
Zdravím :)
Tak nejdřív bych vám měla trošku představit :) Jmenuju se Tereza, je mi 22 leta žiju už 3 roky v Irsku. S Ka_Trinou se znám přes jejího přítele a protože máme obě rády Celine a já také umíms blog.cz, tak jsme se rozhodli že tento blog povedu já :) Nebudu přidávat milion článků denně, ale 3 minimálně :)
Prosila bych všechny AFFS aby semi zapsali do tohoto článku, abych věděla s kým mám počátat a s kým ne :)

Happy Halloween!

31. října 2010 v 9:48 | © Ka_Trina
Celine-Dion.blog.cz
Takže moje milé myšky!
Přeju vám krásný a pěkně divoký Halloween!
Pořádně si ho užijte, ať už s přáteli venku, s přítelem/přítelkyní u dobré večeře při svíčkách, doma s rodiči a nebo jen tak sami u PC! Já doufám že vás žádný upír nevysaje a přečkáte Halloween ve zdraví :) Krásně si dnešní den užívejte!

Galerie zde na blogu!

31. října 2010 v 8:02 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zdravím už takhle brzy ráno :) Rozhodla jsem se že galerii přesunu sem na blog, protože přidávat ještě extra na blog do jiné galerie je hodně zdlouhavé a takhle budu mít všechno pohromadě a bude to OK :) Takže jdu udělat rubriky a pak budu postupně přidávat fotky uplně o začátku :)

ILoveSarah.blog.cz

11. října 2010 v 16:00 | © Ka_Trina
Zdravím :)
Takže protože se o Cel objevují hodně málo novinky tak jsem založila nový blog, na kterém mě najdete téměř denně :) Je hlavně o Sarah Connor, dále o Avril Lavigne, Jennifer Lopez, Ashanti a Leoně Lewis :) Tak se mrkněte a kdo by chtěl spřátelit i tam, stačí napsat :)
Xoxo Kat

Nejsou žádné novinky :(

7. října 2010 v 21:16 | © Ka_Trina
© CELINE-DION.BLOG.CZ
O Celin nejsou žádné novinky, takže není co přidávat...starší fotky se mi tet nechce přidávat, takž počkám až budou nějaké novinky. Jinak kontrola Affi končí zítra večer :)

Kontrola SB

5. října 2010 v 19:23 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Takže...protože jsem se vrátila po docela dlouhé pauze a nevím jestli se mnou chete být ještě SB nebo ne, tak uděláme takovou kontrolu affíků :)
Do komentářů se tedy zapisujte s těmito údaji:
1) Přezdívka
2) Adresa blogu/webu
3) Budete i nadále dodržovat pravidla pro SB ?

I'm so sorry...

14. května 2010 v 21:43 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zdravím :)
Píšu jen krátce...Chci se všem omluvit že tu teť nejsem, ale nemám čas. Objevil se člověk kterému chci věnovat 100% svého času, takže prostě na blog nemám čas..budu se sem snažit chodit co nejčastěji, ale pokud ten čas mít nebudu tak to tu asi bde stát.
Olouvám se...

Večer tu budu :)

7. května 2010 v 17:29 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zdravím :)
Včerajsem udělala nový layout na galerii, takže ho tam dneska nastavím :)
Chtěla jsem vám jen říct že teť jdu přidat novinky na saula-fan.blog.cz a pak přidám pár sgootů na photo-shoot.blog.cz :)
Až to budu mít hotové dám se do nastavování toho layoutu na galerce a pak půjdu sem :) Takže zatím Pp =*

PS: Nechávám vám tu song, který poslouchám už dva dny pořád dokola :)

SimplyKateWinslet.Com & DemiCentral.Com

2. května 2010 v 18:07 | © Ka_Trina
Normálně tohle nedělám, ale spřátelila jsem se dvěma stránkama, který si zaslouží pozornost :)
Na tu první jsem extra pyšná!

SimplyKateWinslet.Com je skvělá stránce o mé neoblíbenější herečce Kate Winslet.
Určitě stojí za to se na ní mrknout, protože ta stránka je vážně obdivuhodná, stejně jako je Kate.
Takže moc děkuji za spřátelení!


DemiCentral.Com je stránka o skvělé zpěvačce a herečce Demi Lovato.
Tato stránka má nádherný desing a celkově je skvělá! Doporučuju se na ní mrknout.
A teké moc děkuji za spřátelení!

Pár změn...

29. dubna 2010 v 16:29 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zdravím :) Chtěla jsem vám jen říct že se tu včera nic nedělo a dneska to bude stejné...připravuji totiž nový desing a takovou menší rekonstrukci :) Bude uplně jiné menu...a celé to bude trošku jiné :) Takže se těšte =*

I love ***** *****

25. dubna 2010 v 2:32 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zdravím :)
Chci se vám omluvit že jsem dneska přidalal jen dva články, ale znovu jsem rozjela starý blog, takže jsem dneska dělala na něm :) Zítra normal přidávat budu! Pokud by měl někdo obavu že se vrátím na starý blog a tenhle zruším, tak to se bát fakt nemusíte. Pokud to nebudu zvládat, ak opět odejdu ze saula-fan a zůstanu tady! Cel je mi přednější...no ještě aby ne, když jsem ochotná dát příští rok v březnu asi 50 000Kč za cestu do Vegas za ní :)
Takže setam můžete mrknout pokud chcete(na starý blog) :)
_______________________________
Dneska jsem si stáhla film "Posedlá" s Beyonce a Ali Larter aje naprosto dokonalej! Hrozně moc ho dopručuju! Takhle krásnej film už jsem dlouho neviděla! Ali je tam naprosto dokonalá!
Je to fakt jeden z nejleších filmů co znám...Pokud už jste ho někdo viděl, tak mi sem písněte, jak vám líbil :)
_______________________________
No jinak nedávno jsem sem psala článek...Byl o člověku který je mi na světě nejdražší!
Jak strašně ráda bych vám sem dala jeho fotku...nebo alespoň napsala jméno! Ale fakt to nejde...Nikolka a Ivanka ví :) Holky...já jsem do něj prostě uplně šílená!
Dávám vám sem písničku kterou jsem si zamilovala a mám jí na vyzvánění všude kde to jde :) Jednou bych si jí s ním chtěla poslechnout =*

For One Kiss, Well I'd Give Everything Up...

19. dubna 2010 v 19:33 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Tohle je můj první a doufám že i poslední deníček na tomhle blogu...nemá to tu co dělat, protože to je blog o Celine Dion a tohle se jí opravdu vůbec netýká...
__________________________________________
Nevím jak bych začala...
Nemůžu tu být konkrétní, protože kdyby si to náhodou četl někdo z mého okolí, tak nesmí vědět o co jde :( Jediná Nikolka a Ivča vědí o co jde a tímto je prosím aby se nějak konkrétně nevyjadřovali v komentářích.
Do teť jsem celou tu "věc" brala tak že mě jednoho dne přejde...ale už je to skoro rok a mě to pořád nepřešlo...je to stále víc silnější.
Od štěstí mě dělí jeden "blbej" prstýnek a jeden jedinej papír! Někdy si řikám, že to jsou jen dvě věci, ale ty dvě zatracené věci mi brání ve štěstí a asi mi vždycky bránit budou! Bohužel jsem se ujistila v to že nehrozí situace že by tyhle zábrany zmizely...
S každým pohledem...s každým pohybem...s každým úsměvem...s každou slzou...je to stále víc silnější! Dost často si řikám jestli tohle jednoho dne odejde, tak jak to přišlo...ale jsem v tom až po uši! Více k tomu zatím nechci a ani nebudu psát...

Byla bych hrozně ráda, kdyby si osoba které se tenhle článek týká poslechla tuhle písničku...
"For One Kiss, Well I'd Give Everything Up..."
Song: Celine DIon - A Song For You!

Lech & Marie Kaczynski • RIP

18. dubna 2010 v 22:23 | © Ka_Trina

celine-dion.blog.cz
Vím že je trochu pozdě ale i přesto to sem dám.
Všichni asi víte že polský prezident Lech Kaczynski, jeho žena a většina polské delegace zahynuli při tragické nehodě letadla. Já bych tímto způsoběm chtěla vzdát hold panu Kaczynskému, jeho ženě a všem obětem toho neštěstí. Tvořily se růzké teorie proč letadlo spadlo...Jednou to bylo to že prezident a celá delegace naléhali na pilota aby přistál, podruhé že pilot neuměl rusky...Ale ať už to bylo jakkoliv, je to strašná údálost. Přeji všem pozůstalým a přátelům obětí, polským politikům i celému polskému národu hodně síly, protože jí budou teť potřebovat. Zejména dceři a vnoučatům pana Kaczynkého a jeho ženy.
celine-dion.blog.cz

My prince....? Yeaaaah! I just love him!

18. dubna 2010 v 2:45 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zdravím :) Vím že to sem absolutně nepatří ale dneska jsem tak poslouchala song "Skies of L.A." od Celine Dion a přitom jsem si vzpoměla na to jak jsem si jako malá 4letá holka představovala že mám bílý krásný dlouhý šaty a beru si Vladimíra Růžičku...x) Trhlý co...? No...zůstalo mi to :D
Líbil se mi už jako malý holce a líbí se mi pořád...Je to kus chlapa! No a hlavně...je to slávista ♥
No takže prostě abych to zkrátila, tak jsem s ním udělala blendík :) Dcl se mi líbí :-*
Xoxo KT

What's next?

10. dubna 2010 v 23:37 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz

What's next?

Chci vám jen oznámit že teť budu na blogu hodně málo, protože to prostě nestíhám a upřímně mě to ani moc nebaví, takže až mě to zase začne bavit a budu mít více času, tak třeba budu na blog přidávat více, ale zatím toho moc přibývat nebude...

Plní se mi můj největší sen!

7. dubna 2010 v 23:19 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Takže...spousta z vás ani vlastně neví o co jde, tak se vám to pokusím přiblížit :)
Před nějakým časem jsem zaregistrovala na českém a slovenském foru o Celine Dion. V té době jsem ještě ani zdaleka netušila co mě čeká! No první dny jsem se tak nějak poznávala s lidičkama na foru a pak si přečetla informaci která mě lehce šokovala! Klučina, který spolupracoval na filmu 6x7(film k Celinky narozeninám) je ze stejného městečka jako já! Tohle mě totálně vyvedlo z míry...no takže jsem se hned infomovala na zda by bylo možné příští rok také spolupracovat na nějakém takovém projektu. Odpověď zněla že víceméně ano! To mě moc potěšilo ale stále to je ještě nic oproti tomu co na mě čekalo dále...!
Pak se na foru nějak zavedla řeč na koncerty v Las Vegas, které Celine bude znovu mít! No a dozvěděla jsem se že se pár lidiček z toho fora chystá do Las Vegas! To mě totálně dostalo a následoval nejtěžší úkol...Vysvětlit nějak mamce jaká je tohle šance a že jí musím využít. Hned ten den jsem na tom začala pracovat a mamky jsem se šla zeptat. Měla jsem hodně silné argumenty, na které jsem si byla jistá že mamkča bude brát ohled(to že tam jedou češi, že bych tam neletěla sama atd...). Když jsem se mamky zeptala, tak se mi dostala odpověď uvidíme, ale mamka se ptala na další podrobnosti, což mi dalo alespoň malou naději....
Poté mi mamka večer řekla..."Hele Niky...myslím že pokud teť nebudeme zbytečně vyhazovat peníze a trošku zmírníš své nároky a i sama přiložíš ruku k dílu, tak do toho Las Vegas letět můžeš...Nějak to prostě uděláme! Když to nestihneme našetřit tak u nás v práci mi ty peníze půjčí!"...byla jsem z toho totálně v šoku a nebyla jsem schopná slova...Mamce jsem samozřejmě poděkovala se slovy že ona je asi jediný člověk, který pro mě něco takového udělá aniž by za to něco chtěl...mamka mi na to pouze řekla "Jediné co za to po tobě chci je to, aby jsi dodělala střední...nic víc nechci...".
V tu chvíli jsem si začala uvědomovat nejenom to jakou mám úžasnou mamku, když je ochotná pro mě udělat toho, ale i fakt že se mi asi nejspíš splní sen! Poletím za Celine do Las Vegas!
Ten den jsem hned začala jednat s lidmi na foru a od nich jsem se dozvěděla žeje tam reálná možnost Meet&Greet s Celine a v tu chvíli jsem si řekla: TAM MUSÍM BÝT I KDYBYCH MĚLA DUŠI VYPUSTIT!
S mamčou jsme začali hledat nějakou brigádu na víkendy a hned se mi naskytla první možnost. Ještě to není jisté, ale asi budu dělat na diskotéce za barem.
No a dneska jsem si konečně pořádně pokecala s klučinou se kterým by jsme letěli do Las Vegas. Docela jsme si popovídali a bavili jsme se o letenkách atd...A to nejlepší!
Teť jsem přišla k PC a měla jsem na ICQ novou zpávu od tohohle klučiny...a v ní stálo že mluvit v RED HEADS(největší fanclub Celine na světě!) že oni letí taky, takže by jsme nemuseli shánět letenky a že pokud bude mít Celine náladu, tak se s ní uvidíme...
Lidi  myslím že nikdo neví jak já jsem šťastná...Splní se mi ten nejkrásnější sen!
Začínám být ta nejšťastnější holka pod sluncem!
PS: Letí se v březnu 2011 :)

Jedu nakupovat =*

3. dubna 2010 v 12:34 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zdravím :)
Takže myšky moje...za prvé bych vám chrěla poděkovat jak hlasujete ve fotce měsíce! Jste fakt moje zlatíčka, protože hlasujete co to jde a to jsem moc ráda!
Za druhé jsem vám chtěla říct že jedu za chvilku s mamčou do Liberce do Nisy nakupovat :) Můžu si vybrat cokoliv v Kenvelu za 2 000Kč x) x) Takže jsem ráda...No a rovnou se tam kouknu na nějaký DVD nebo knížku o Cel...ale to ještě mamka neví x) x) x) x)
A za třetí jsem vám chtěla říct že se dneska objevila strašná spousta starších fotek a jsou do kategorií, které už jen doplňuji, takže je přidám :) Jedná se o fotky z turné "A New Day..." dále fotečky ze Celine 30tých narozenin atd...Fotky z těhlech narozenin se zatím...neobjevily :(
No ale já doufám že se nějaké brzy objeví a když ne, tak budu mít alespoň dobrý pocit z toho že Celine při oslavě nikdo nerušil a neotravoval. Prostě si to naplno užila, tak jak sama chtěla ♥
Takže zatím Pp a večer jsem tu =*
Xoxo Nicky

Nejdou psát články :(

22. března 2010 v 21:12 | © Ka_Trina
Tak jak jste si všimli...hodně lidem nejdou psát články :( Já absolutně nechápu jak se mi povedlo napsat tenhle článek ale prostě povedlo x) Takže jsem vám jen chtěla říct že se nemusíte bát, že fotečky budu zase přidávat až nás milovaný blog.cz uráčí tu chybu nějak opravit! Fakt mě to už štve!!! Teť jdu spát, protože to stejně nemá cenu tady u toho sedět. Zítra se budu snažit toho přidat co nejvíc, ale přijedu až ve čtyři :(

Velká změna...? Tak pořádně!

20. března 2010 v 21:02 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz

Velká změna...?

Tak pořádná!
Takže...jak jsem psala, bylt u problém s galerií. No a já jsem z toho byla fakt docela hotová. Ale co...? Dobře...nebudu ty fotky brát z té galerie ale je přece tisíc jných způsobů jak ty fotky mít. A když je sežene člověk z té stránky, tak proč bych je nesehnala já...? Na forum o Celine jich je totiř ještě daleko víc, jenom nesmím být líná x) Takže se nebude lenošit a bude se makat :) Budu tu postupně doplňovat i informace a ne jen fotky :) V jednu chvíli jsem měla chuť odsud i odejít, ale pak si řikám: "To mě nějaká gallery zastaví...? NE!!!"...Budu tady pořád a i kdyby si stěžovala pana Maria, tak já pojedu dál =* =* CELINE 4EVER!
Xoxo Ka_Trina

Velká [nedobrovolná] změna

20. března 2010 v 17:19 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zdravím :)
Čeká nás velká změna na blogu! Bohužel není z mé strany dobrovolná, ale nebylo by fér kdybych pokračovala dál v tomhle stylu. Jak již vítě beru informace hlavně z celinefan.org, no a jeho majitelce nevadilo že si beru informace a fotky z jejího webu, ale její podpoře se to moc nelíbilo, tím pádem sem budu dávat prostě odkaz na její gallerii :)
Ale nebojte...není to definitivní...díky bohu mám i jiné zdroje, takže budu fotky ukládat i přez normální galerii. Jenom prostě ty co budou z té určité jedné galerie, na ty bude odkaz :)
XoXo Ka_Trina

Možná...

11. března 2010 v 22:20 | © Ka_Trina
Takže zdravím :)
Dneska mám pro Vás takovou ještě nepotvrzenou novinku o mě a o blogu.
Na celinefan.org hledají spoluadmina, no a tak jsem neváhala ozvat se :)
Zatím mi přišel mailík, že pokud se nenajde nikdo z polska(je to polská stánka), tak že mi určitě písne a dá mi všechny přihlašovací údaje atd :) Pošle mi zdroje......
No já bych byla fakt ráda :) Na tu stránku bych přidávala především novinky...fotky atd...Ale nemusíte se bát že bych zmizela odsud...Vím že tohle jsem říkala už i na minulém blogu a jak to nakonec dopadlo...Ale tohle není na pořád. Potřebují pomoc jen na určitou dobu a pak už zase ne :) No tak uvidíme :) Třeba to nakonec bude dělat někdo z polska :) A upřímně...? Já jsem se tam ozvala hlavně z toho důvodu aby tu stránku nezrušili x) Je to totiž jeden z nejlepších zdrojů o Cel!

Twitter.Com/CelineDionCz

9. března 2010 v 16:30 | © Ka_Trina
Udělala jsem konečně twitter tomuhle blogu. Udělala jsem na něj i desing, který když jsem vytvářela, tak jsem se hodně inspirovala desingem Pauly Abdul. Samořejmě jsem jí to také dala vědět.
Takže kdo bude chtít, tak si mě může přidat :)

Twitter.com/CelineDionCz

První a také poslední článek k saula-fan.blog.cz

28. února 2010 v 14:52 | © Ka_Trina
Zdravím...
Tohle první a taky poslední článek na tomhle blogu ve ktrém se budu vyjadřovat k mému bývalému blogu a reakcím na to že jsem se přestěhovala sem.
Spousta lidí to nepochopilo, což mě samozřejmě mrzí, ale hold se nedá nic dělat. Nebudu na blogu jen proto abych někoho nenaštvala.
Ale na druhou stranu spousta SB reagovala fakt krásně za čož jim moc děkuju...Obzvláště Thoře, Emingosovi, Lenissce a CupCakE G!rL. Nejvíc mě pomohla a potěšila reakce Thory, protože ta mě utvrdila v to že dělám správnou věc a že jsem se rozhodla správně. Do téhle doby jsem ani netušila jaké skvělé SB v ní mám. Bohužel pár lidí mě také velmi překvapilo ale ne v dobrém...Nechci tu jmenovat, ale přijde mi to od nich opravdu nefér...
To je vše co jsem k tomu chtěla napsat...

Dneska žádné novinky :(

21. února 2010 v 21:14 | © Ka_Trina
Zdravím :)
Protože se dneska neobjevili vůbec žádné novinky o Celine, tak jsem přidala něco málo z grafiky. Zítra mám sice školu jen do 11:40, takže přijedu už v 13:00, ale musím si jít vyzvednout a zaplatit lístky na koncert. Pak se půjdu domů najíst a naučit na úterý. A ve 3 mám angličtinu.
Na angličtině jsem do půl pátý, takže se dostanu k PC kolem pátý.
PS: Dopoledne se sem dostanu, ale asi pravděpodobně odpovím jen na komenty a to je vše :)
Tak dobrou :-*
Xoxo Ka_Trina

"Proč zrovna Celine...?"

20. února 2010 v 0:34 | © Ka_Trina
Tak tohle je Celine Dion, nebo jen Celine pokud chcete :)
Mám jí hrozně ráda a proto jsem si založila tenhle blog. Tímhle článkem bych chtěla udělat takový úvod do tohohle blogu. Nejdřív bych Vám vlastně chtěla zodpovědět otázku kterou slýchám dost často..."Proč zrovna Celine?"
Na světě je strašně málo lidí, který bych obdivovala právě tak jako Celine. Myslím že neměla zrovna krásnej a jednoduchej život, takže už jen proto kam se dostala a co všechno dokázala je pro mě vyjmečná! Nikdo jí nevyšlapal cestičku ke slávě a vše si tvrdě vydřela uplně sama. I když má perfektní kariéru, tak se s ní osud nemazlil a přesně v den jejího koncertu v Las Vegas jí vzal tatínka. Celine jeho ztrátu velice těžce nesla, ale přeci jenom šla dál...Minulý rok v létě jí osud zasadil další těžkou ráno a to potrat její vytoužené holčičky. Celine se opět postavila na nohy a drží se hesla "My Heart Will Go On"...
Tohle je jen zlomek toho proč jí mám ráda. Myslím si že má naprosto vyjmečný hlas, který nemá žádná hvězda v hudebním průmyslu a že jich tam "září" hodně. Celine má i naprosto jiný přístup než ostatní celebrity ke svým fanouškům. Bere je jako svou rodinu a dala by za ně ruku do ohně a to se mi na ní líbí...Je neuvěřitelně citlivá...krásná...upřímná...svá! Nikdy nikoho nekopírovala...vždycky byla originál! Prostě naše Celine x♥x♥
 
 

Reklama
Reklama