.


.


.

News

I'm back! :)

27. září 2012 v 19:04 | © Ka_Trina
Všechny Vás zdravím! :) Skoro po dvou letech se vracím na tnto blog! :) Snažila jsem se tento blog přenechat i jiné osobě, která se tu o to starala s těží pár dní a poté to vzdala. No mrzí mě to...jelikož spousta lidí mi stále píše, jestli tuto stránku obnovím, že jim chybí. Takže jsem se rozhodla, že obnovím a ráda! :) Na mém vztahu k Celine Dion se vůbec nic nezměnilo. Mám jí stále ráda jako dříve a určitě tento blog opět ráda rozjedu.
Chtěla jsem zde požádat své SB, kterým jsem dala vědět o opětovném rozjetí tohoto blogu. Můžou se zde zapsat i stránky, kteří se teprve chtějí stát affiliates. Nové affiliates ať mi do komentářů napíšou:
• jméno/nick
• adresa
• proč chceš spřátelit?
"Stará" affiliates, stačí když napíšou, jestli chtějí být ještě affiliates nebo ne :)
Díky :)

Nový rozhovor!

6. listopadu 2010 v 15:24 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zde mám pro vás nové interwiev s Celine! Nemohla se dostavit osobně, tak máme alespoň audio interwiev :)

Zde je rozhovor!

Pár nových informací o Celine

30. října 2010 v 15:13 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Mám tu pro vás pár informací, které zvěřejnily The Read Heads na Facebooku :)
Jsou z nového interwiev.

  • Celine byla těhotná s trojčaty, ale jedno v ranném těhotenství zemřelo
  • Celine a René si teť snaž každý okamžit s dětmi pořádně vychutnat
  • Před několika měsíci létal nad rezidencí Celine paparazzi vrtulník a snažil se zachytit nějaké záběry těhotné Celine
  • V rozhovoru je část kde můžeme vidět Reného-Charlese jak je mu předávána odměna v jeho škole za dobré chování
  • Celine se nebojí vrátit do Las Vegas, je prá připravena daleko lépe než minule
  • Nová show bude více zaměřena na hudebníky a také na 3D efekty
  • Rene-Charles bude v přítomnosti mamči vyučován přes Skype
  • Celine intenzivně pracuje na novém francouzském albu, stále ale neví kdy bude vydáno

Celine Dion opustila nemocnici i s dvojčaty!

29. října 2010 v 19:12 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Je to jedna velká šťastná rodina v jednom domě!
Celine Dion a její 5dní stará dvojčátka opustili nemocnici na Floridě, kde se děti pomocí císařského řezu narodily.
"Ano, paní Dion opustila se svými dvojčaty nemocnici minulou noc." řekl její zástupce.
Celine Dion a její manžel mají obrovskou podporu nejen v synovi René-Charlesovi ale i v maminka a sestrách Celine, které jsou teť u nich v době a snaží se pomáhat!

Rozhovor s Reném + nové záběry z těhotenství!

29. října 2010 v 19:02 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zde můžete vidět další rozhovor s Reném a další nové záběry z těhotenství Celine!

ZDE VIDEO!

Nové video a píseň!

29. října 2010 v 18:59 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zse můžet slyšet a vidět nový dueta Celine a Dupreho!
Cel je tam ještě těhotná!

ZDE VIDEO

Celine Dion konečně vybrala jména pro svá dvojčata!

29. října 2010 v 18:56 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Synov, ktorí sa narodili 23. októbra, nazvali podľa producenta Eddyho Marnaya a bývalého prezidenta Juhoafrickej republiky Nelsona Mandelu. Eddy Marnay produkoval prvých päť nahrávok 42-ročnej Kanaďanky a podľa zástupcu speváčky jej bol veľmi blízky.
"Bol pre ňu ako otec. Eddy hral v živote Céline a Reného veľkú úlohu," vyjadril sa. Nelson Mandela ju očaril pred dvoma rokmi, keď sa s ním stretla počas svojho koncertu v Juhoafrickej republike. "Céline a René si želajú, aby sa ich deti svojimi menami nechali inšpirovať, pretože v nich samých títo dvaja muži zanechali veľký dojem," povedal speváčkin zástupca.
Dion sa pre francúzsky časopis Gala vyjadrila, že "sa skoro zbláznili", kým sa rozhodli. Jej matka si želala, aby mali deti francúzske mená, zatiaľ čo jej najstarší syn René-Charles chcel pre svojich bratov mená americké. Dvojičky sa predčasne narodili v sobotu 23. októbra v St. Mary's Medical Center vo floridskom West Palm Beach. Domov si ich odniesli v stredu. Informáciu zverejnila webová stránka www.people.com
Zdroj: www.cas.sk

Nový duet Michela Sardo s Celine ?!

28. října 2010 v 15:15 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Michel Sardou má si duet s Celine Dion!
V rozhovoru odpovídal fanouškům a zpínil se o tomto duetu!
Zde máte video: video

Nominuj Celine na People's Choice Awards 2011!

28. října 2010 v 12:15 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Chcete překvapit Celine...?
Tak ji nominujte v People's Choice Awards 2011. U každé kategorie máte dole pole "Other" to zašrtněte a napište jméno "Celine Dion" do pole vedle :)

ZDE NOMINUJTE!

Celine Dion: "Přečetla jsem více než 15 000 jmen a nevybrala jsem si..."

28. října 2010 v 11:15 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Tak jako většina nastávajících rodičů, listovala v tisíce dětských knihách a hledala i Celine Dion jména pro svá dvojčátka, která se narodila v sobotu.
"Četla jsem nejméně 15 000 jmen, ale nevybrala jsem si žádné..." říká 42letá zpěvačka.
"Protože můj syn René-Charles chodí do školy v USA, tak navrhoval anglická křestní jména, moje maminka naopak navrhovala francouzská křestní jména, takže já už jsem z toho uplný blázen..." zavtipkovala Celine.
Dodala také že teť mají doma samé chlapi a ona je tam jediná včelí královna.
"Upřímně řečeno, kdybych si mohla vybrat, tak bych radši dceru" připouští zpěvačka. "Ale v den kdy jsem se dozvěděla že čekám dva chlapečky, jsem nebyla zklamána, ale byla jsem šťastná ap lná radosti. Děti jsou zdravé a to je jedin co se v tuto chvíli počítá."
Mnoho lidí si myslí že jsou dvojčátk jednovaječná, ale opak je pravdou. Po několikátém pokusu o umělé oplodnění se v Celine uhnízdily dvě různá vajíčka. Rozdíly prý Celne poznala už v době těhotenství "Jeden byl více aktivní než druhý..." řekla.
Celine plánuje svůj březnový návrat do Las Vegas a i když má spousta fanoušků obavu že bude Celine vážit daleko víc než předtím, tak váha je zpěvaččina nejmenší obava!
"Nezajímá mě jak bude po porodu vypadat moje postava...Nikdy mě tohle nezajímalo a o svou postavu jsem nikdy strach neměla! V žádném případě nebudu držet nějaké diety, protože chci kojit...a mám opravdu skvělého stylistu, takže pokud řekně že musí být šaty o dvě čísla větší, tak to tak bude..." řekla Celine.

Rene-Charles: Jeden bráška je jako mamka a druhý jako taťka

28. října 2010 v 9:38 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Jak už víte, Celine porodila v sobotu dvojčátka a i kyž jsou ještě v inkubátoru, tak Celine už je krmí svým mateřským mlékem. Jméma dvojčátek ale ještě vybrána nabyla a Celine s Reném to odložili na první týden v listopadu. Malý René-Charles o dvojčatech řekl že jeden jeho bráška vypadá jako mamka a druhý jako taťka a že už se těší až si s nimi bude moct hrát. Celine sice chtěla dvě dcery, ale důležitější pro ní bylo aby byly děti zdravé: "Upřímně řečeno, kdybych si mohla vybrat měla bych radši dceru, ale když jsem se dozvěděla že to budou dva chlapci, tak jsem nebyla zklamaná, byla jsem střašně šťastná!". U porodu dvojčat byla sestra Celine Dion Linda a celou radostnou událost natáčela. Celine by se měla i s celou rodinou 20. února přestěhovat do Las Vegas, aby mohla zkoušet na své turné v Las Vegas a bude také nadále pracovat na svém francouzském novém albu, které by mělo vyjít během března až května 2011.

Celine Dion porodila!

24. října 2010 v 9:30 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Kanadská zpěvačka Celine Dion v sobotu v noci porodila dvojčata. Oba chlapci jsou zdraví, ale přišli na svět předčasně a stráví proto několik dní v inkubátoru, informovala agentura Reuters.
Dvaačtyřicetiletá zpěvačka se po porodu stala trojnásobnou matkou. Prvorozenému Rene-Charlesovi je devět let.
Manželé Celine a Rene se zatím nerozhodli, jak své chlapce pojmenují. Těhotenství pětinásobné držitelky ceny Grammy bylo výsledkem umělého oplození. Úspěch přišel až po šestém pokusu.

Nový duet!

23. října 2010 v 18:00 | © Ka_Trina
© CELINE-DION.BLOG.CZ
Celine narála nový duet s Marcem Duprem a lidi z The Red Heads dali kus písně na facebook, kde si ji můžete poslechnout. Video se bude natáčet po narození dvojčat.

Poslechni si píseň!

Celine Dion byla převezena do nemocnice!

23. října 2010 v 8:40 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Kanadská zpěvačka Céline Dion, která je v poslední fázi těhotenství, musela být o víkendu hospitalizována. Hrozil jí předčasný porod dvojčat, která čeká, informovala agentura AP.
Třiačtyřicetiletá Dion, která má s osmašedesátiletým manželem, hudebním producentem René Angélilem, devítiletého syna René Charlese, se snažila mít další děti několik let a nakonec podstoupila umělé oplodnění.
Letos v září oznámila, že dvojčata, která čeká, budou chlapci. Angélil tento týden popřel zprávy, které se objevily v některých médiích, a podle nichž už má Dion "naplánovaný" porod císařským řezem na 22. října.
"Nic neplánujeme. Neurčili jsme dětem datum narození," prohlásil Angélil.

Zpráva pocází z 19.10.2010 ze serveru novinky.cz

Objednej si novou knížku o Celine!

14. října 2010 v 10:43 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Na internetu si můžete konečně objednat novou knížku o Celine Dion "Céline, Au-delà de l'image"

OBJEDNAT!

Houslista Michal Hejč: Celine Dion? Jsem z ní nadšený

12. října 2010 v 15:00 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Praha /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR/ -Sedmadvacetiletý charismatický houslista Michael Hejč má na kontě debutové album Hejčkání, spolupráci s tureckou zpěvačkou Asli, s Richardem Pachmanem, Petrou Janů, Laďou a Terezou Kerndlovými, Viktorem Dykem či americkou rock-operní zpěvačkou Eyedelism. Jednou z největších událostí jeho kariéry bylo vystoupení na koncertu Paula van Dyka v pražské O2 areně v roce 2008. Michael Hejč nám v rozhovoru vyprávěl o spolupráci se slavnou zpěvačkou Celine Dijon, svých plánech i nové taneční desce...
Zaujala mě taky vaše spolupráce se Celine Dion.
Natočili jsme spolu duet, který má být součástí jejího nového alba. Kdy ale vyjde, zatím nevím. Teď jednáme se zástupci její agentury, za jakých podmínek budu moci použít duet na vlastní nahrávku.
Jak se stane, že se mladý český interpret dostane ke spolupráci s takovou světovou hvězdou?
Měl jsem výhodu, že se znám už dlouhá léta s Petrem Blechou, který pochází z Čech a dělá Celine Dion vizážistu. On mě jejímu týmu doporučil. Zní to možná až neuvěřitelně, ale bylo to tak. Celine je obrovská profesionálka. Natáčení šlo velice rychle - trvalo jen jeden den. Byl jsem ze setkání s ní nadšený.

zdroj : http://kultura.denik.cz/hudba/houslista-michal-hejc-celine20100909.html

Céline Dion ukázala bříško a popřela komplikace v těhotenství

12. října 2010 v 13:00 | © Ka_Trina
© CELINE-DION.BLOG.CZ
Dvaačtyřicetiletá zpěvačka Céline Dion si užívá své vymodlené těhotenství v soukromí. To ale v zahraničních médiích vyvolalo spekulace o tom, že se zpěvačka skrývá před světem, protože má zdravotní problémy. Céline Dion se tedy rozhodla ukázat, že je v pořádku, a s celou rodinou pózovala pro časopis 7 Jours.

Kde Celine porodí...?

11. října 2010 v 16:33 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Celine Dion porodí na klinice St Mary.
Podle novináře Jose Lambieta porodí Celine Dion dvojčata na klinice Panny Marie,
nacházející se v západním Plam Beach.Přípravy již začaly.Na žádost Reného Angélila jsou připraveny dvě postýlky pro dvojčata,které se mohou narodit kdykoliv,během následujících šesti týdnů.
Zdroj: celinedion.justforum.net

Nový desing a členství v TeamCeline zdarma!

11. října 2010 v 16:27 | © Ka_Trina
© CELINE-DION.BLOG.CZ
10.listopadu 2010 bude na officiální stránce www.celinedion.com nový desing a členství v Team Celine bude zdarma! Takže všichni fanoušci okamžitě zaregistrovat, ať Cel ví že má fandy i v ČR! Kdo by chtěl pomoct s registrací, není problém! Jen stačí napsat!

Celine bude vyslankyní dobré vůle OSN

11. října 2010 v 16:22 | © Ka_Trina
© CELINE-DION.BLOG.CZ
Céline Dion bude jmenována 15. října, vyslankyní dobré vůle fondu OSN pro výživu a zemědělství (FAO), akce se bude konat v Římě na 36. výroční konference této organizace.

Kromě Céline budou jmenováni také Raul Bova (Itálie), Sea Salonga (Filipíny) a Susan Sarandon (USA). Hlavním posláním těchto vyslanců bude zvyšování povědomí veřejnosti o problému hladu ve světě.
Zatímco Celine Dion se nebude účastnit, můžete sledovat dění na internetu http://www.fao.org/webcast/.
Zdroj: celinedion.justforum.net

Celine napsala hudbu a složila text k nové psni!

5. října 2010 v 19:53 | © Ka_Trina
© CELINE-DION.BLOG.CZ
Celine Dion sama napsala a složila hudbu k nové písni s názvem "Entre deux mondes".
Dávám zde odkaz kde si můžete skladbu poslchnout. Píseň se objeví na albu zpěváka Marca Dupre.

Já si myslím že je ta píseň naprosto úžasná! A to jak textem tak tou hudbou! Doufám že Cel napíše i něco sama pro sebe, protože tohle je úžasný!

Celine Dion: Au-delà de l'image

5. října 2010 v 19:49 | © Ka_Trina
12.řijna vyjde nové kniha o Celine Dion s názvem "Au-delà de l'image".
Kniha bude plná fotografií, které ještě nebyly vůbec nikdy zveřejněny a jsou pořízeny v letech 1997-2006.Fotografie pořirozval Laurent Cayla, text psala Diane Massicotte a předmluvu psala Celine Dion a René Angelil. Kniha má 352 stran a bude stát asi 36 euro.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

I'm back!

28. září 2010 v 16:01 | © Ka_Trina
celine-dion.blog.cz
Zdravím!
Tak já si myslím že to nemá cenu nějak protahovat! prostě jsem zpět...někoho to potěší, někoho to otráví, ale já se vracím ke své kanadské princezně a k vám všem! Po Cel se mi zezačátku moc nestýskalo, protože jsem měla uplně jiné starosti, ale poslední dobou to bylo šílený...myslela jsem na Cel denodenně! Takže se prostě vracím :)
Xoxo Ka_Trina

Happy B'Day Linda!

24. června 2010 v 0:24 | © Ka_Trina
© CELINE-DION.BLOG.CZ
Včera slavila starší sestra Celine Dion a pyšná kmotra Reného-Charlese narozeniny, takže jí přeji všechno nejlepší, hodně zdraví, spokojenosti, úspěchu a hlavně i nadále tak úžasnou rodinu jakou má!

Saula-Fan.Blog.cz končí :'(

23. června 2010 v 14:24 | © Ka_Trina
© CELINE-DION.BLOG.CZ
Tak právě teť mám chuť s blogováním seknout!
Nějaká "dobrá" duše uhádla moje heslo na saula-fan.blog.cz a smazala mi celý desing a asi i všechny články! Musel/a vědět i heslo na mail protože je změněný mail na obnovení hesla. Takže fakt super...byla to moje roční práce, která je teť v pr*eli!
Nechce se mi si zakládat nový blog o Paule a Simonovi a vše dělat znovu od začátku...strávila jsem nad tím spousty a spousty času a někdo to jedním klknutím smaže ?! Tak toho člověka dostat pod ruce, tak ho zabiju!
Takže jsem vám to jenom chtěla říct aby jste věděli co se stalo a že už si asi nový blog o nich zakládat nebudu :'(
XOXO Ka_Trina
 
 

Reklama