.


.


.

Únor 2010

Nakreslená 0.1

28. února 2010 v 23:13 | © Ka_Trina |  Nakreslená
Na deviantart.com jsem našla tuhle úžasnou kresbu Celine, jejího syna Reneho Charlese a manžela Reneho. Ta kresba je prostě nádherná!


Celine • Wallpapers 0.1

28. února 2010 v 22:17 | © Ka_Trina |  Wallpapers
Tří krásný wallpapery se Celine.
Ten první je prostě dokonalej!
Click na CČ

Madonno, Kylie, záviďte! Celine Dion si sáhla ke hvězdám

28. února 2010 v 15:39 | © Ka_Trina |  News
S popem se polaskala, v rocku se vyřádila, zhltla soulové jednohubky a provětrala i španělské rytmy. A ve všem zazářila. Kanadská zpěvačka Céline Dion si pražské publikum omotala kolem prstu. Právem.
"Koncert začíná za deset minut," ozvalo se z amplionů u pražské O2 Areny krátce před dvacátou hodnou. Jenže v tu chvíli stály ve frontách ještě stovky lidí. Nutno říct, že hláška většinu z nich pobavila.
Krátce po osmé večerní se na čtvercovém pódiu umístěném uprostřed haly objevila předskokanka Lenka Filipová. V doprovodu hráče na keltskou harfu Seana Barryho a kytaristy Mirka Linharta zahájila kytaristka svůj menší koncert skladbou Částečné zatmění srdce. Bouřlivý potlesk si vysloužila za píseň Až budem to mít.
Třicetiminutovku zakončila hitem Za všechno může čas. Zda skladba symbolicky připomněla šanci na mezinárodní úspěch, kterou Céline Dion Filipové "vyfoukla" v roce 1988 na soutěži Eurovize, nechť zůstane nezodpovězeno.
_____________________________________
Zbytek večera už měla plně v rukou drobná Kanaďanka. Energie, s níž vyrazila do boje o české publikum v úvodní písni I Drove All Night, ji během večera neopustila. Své růžové minišaty předvedla každému divákovi pěkně zblízka, jako by si šla prohlédnout svůj budoucí sbor - který samozřejmě později přiměla ke zpěvu i k tanci.
Šprtka v intonaci
"Je to tak správně, Praho?" zeptala se po první skladbě, kterou publikum odměnilo dychtivým aplausem. "Jak se dnes večer máte?" pokračovala zpěvačka plynulou češtinou a hned v zápětí si v angličtině ulevila, že čeština je sice krásná řeč, ale velmi těžká.
"Trvalo dlouho, než jsme se potkali. Ale dnes si ztracený čas vynahradíme," křikla Dion do haly a svůj slib dodržela. Intonaci, která si u největších zahraničních jmen často bere dovolenou, zvládla zpěvačka na jedničku s hvězdičkou. A co víc, zvládla by ji i bez pravidelného vystupování v lasvegaské show, kde ve všední dny vystupovala posledních pět let.
Právě zkušenosti z Las Vegas mohou stát za brilantní přípravou příjemné podívané. Zpěv dokreslovaly projekce a tanečníci. Dion se po pódiu pohybovala bezchybně tak, že si fanoušci nepřipadali ošizení.
______________________________
Posloužila jí k tomu i dvě menší pódia, kam si odbíhala zařádit, i jezdící pruhy na okrajích jeviště. Suverénní hlasový projev doprovázela gesta rukou sevřených v pěst, kterými hecovala sebe i diváky.
"Je pro mne ctí zpívat dnes večer pro vás a stejná čest je i fakt, že mám po boku svou rodinu," svěřila se českým fanouškům nejprodávanější zpěvačka světa, kterou na turné kromě syna doprovází i její jednaosmdesátiletá maminka.
__________________________________________
Skladby které zazněly:
I Drove All Night, The Power Of Love, Taking Chances, It´s All Coming Back to Me Now, Because You Loved Me, To Love You More, Eyes On Me, All By Myself, I´m Alive, Shadow of Love, I´m Your Angel, My Love, Pou Que Tu M´aimes Encore, Oueen: We Will Rock You/The Show Must Go On, It's A Man's Man's Man's World, River Deep, Mountain High, My Heart Will Go On
__________________________________________
Že šlo o výjimečný večer, připomínají i dva momenty, v nichž zpěvačka dojala sebe samu k slzám. Když do hrobového ticha zazpívala a capella část skladby All By Myself, hala poprvé tleskala vestoje, což Dion doslova srazilo na kolena. Podruhé si otírala pečlivě nanesenou řasenku po skladbě My Love. Tu pro zpěvačku napsala Linda Perry.
"Nikdy nedělám show bez toho, aniž bych zazpívala jednu píseň ve francouzštině," uvedla Dion skladbu Pour Que T´Aimes Encore. Romantiku ve vteřině vystřídaly melodie kapely Queen. Dion jim složila poctu v písních We Will Rock You a The Show Must Go On. Až při poslechu těchto dvou písní mi na moment začaly vadit některé "nosovky", o které se Dion ve vyšších polohách opírá.
Krasojízda pokračovala mezi soulovými brankami. Těsně před cílem zazněla i skladba Jamese Browna It's a Man's Man's Man's World. Na samotný finiš si zpěvačka nechala "titanikovou povinnost" My Heart Will Go On.
Do sestřihu nejvýraznějších momentů z filmu v doprovodu flétny se před českým publikem Dion objevila naposledy. V černých večerních šatech si vychutnala sladkou třešňičku na dortu. Lidé stáli, hypnotizovaně zírali na osvětlení, připomínající zdobené lustry, a po očku se kontrolovali, zda nepláčou.
Praha zažila velké koncerty velkých zpěvaček. Madonna ohromila výpravným spektáklem, Kylie Minogue útočila barevným cirkusem. Céline Dion zvolila brilantní kompromis. Prvním dvěma jmenovaným by ovšem neuškodily hodiny zpěvu od té třetí.
A české kolegyně? Zatímco některé špičky tuzemského hudebního průmyslu měří vzdálenost ke hvězdám na miliony světelných let, po Céline Dion by se jedna z nich mohla jmenovat.

První a také poslední článek k saula-fan.blog.cz

28. února 2010 v 14:52 | © Ka_Trina |  Site news
Zdravím...
Tohle první a taky poslední článek na tomhle blogu ve ktrém se budu vyjadřovat k mému bývalému blogu a reakcím na to že jsem se přestěhovala sem.
Spousta lidí to nepochopilo, což mě samozřejmě mrzí, ale hold se nedá nic dělat. Nebudu na blogu jen proto abych někoho nenaštvala.
Ale na druhou stranu spousta SB reagovala fakt krásně za čož jim moc děkuju...Obzvláště Thoře, Emingosovi, Lenissce a CupCakE G!rL. Nejvíc mě pomohla a potěšila reakce Thory, protože ta mě utvrdila v to že dělám správnou věc a že jsem se rozhodla správně. Do téhle doby jsem ani netušila jaké skvělé SB v ní mám. Bohužel pár lidí mě také velmi překvapilo ale ne v dobrém...Nechci tu jmenovat, ale přijde mi to od nich opravdu nefér...
To je vše co jsem k tomu chtěla napsat...

Celine Dion - Alone • Madison Sq Garden

28. února 2010 v 4:22 | © Ka_Trina |  Tour • Taking Chances Tour
Tak teť se nechci v žádném případě tím co tu napíšu někoho dotknout, ale prostě bohužel je to tak.
Když slyším v tomhle videu zpívat naživo Cel písničku "Alone", tak se může jít nějaká Jennifer Lopez, Leona Lewis, Avril Lavigne, Jordin Sparks, Britney Spears, Tokio Hotel a Jonas Brothers i s Miley Cyrus dohromady zahrabat...Takhle čistě to prostě nedá naživo ani jeden z nich!
A že mám Brit...Avril...Leonu...Jenn...Jordin atd hodně ráda...Taky to není nic proti nim, ale i kdyby se postavili na hlavu, tak to takhle čistě nedají.
Tohle je prostě fakt špička! Ona je nejlepší zpěvačka všech dob a ať si každej řiká co chce...Za tím si stojím!

Celine Dion: Léčba je pro mě velmi těžká

27. února 2010 v 21:19 | © Ka_Trina |  News
Celine Dion přiznala že léčba IVF je pro ni velmi obtížná.
Zpěvačka nedávno odhalila tajemství že tuto metodu podstupuje už po páté.
Celine o celé věci mluví v dokumentárním filmu Celine: Through The Eyes Of The World: Dali jsme tam i záběry z léčení. Moje stehna jsou hodně pohmožděná a témeř je necícím díky dlouhým jehlám které mi jdou hluboko do svalů. Nechci aby lidé říkali "Ach...Chudák Celine."ale dala jsem to tam, protože i to ke mně patří!".
Dion která se prý bude sažit do té doby dokud neotěhotní řekla že i emocionálně to těžko zvládá.
"Nekdy se mi chce naprosto bez důvodu plakat" řekla. "Jako dívka která vyrustala se 13ti sourozenci se cítím hrozně..." dodala.
René a Celine v současné době vychovávají syna Reného Charlese, které Celine nedávno nazvala jako "zázrak".

Celine Dion on Oprah Show | 10.2.2010

23. února 2010 v 20:59 | © Ka_Trina |  Appearances
Celine Dion se zůčastnila Other Show, takže vám přináším docela dost kvalitní videa :)
Určitě se podívejte!
↓Tady se mluví o Michalu Jacksonovi a o Celine synovi Reném Charlesovi↓
Click na CČ

Celine Dion on Larry King | 15.2.2010

23. února 2010 v 20:58 | © Ka_Trina |  Appearances
Larry King měl ve svém vysílání Celine Dion!
Byl to skvělý rozhovor plný zajímavých otázek, ukázek z filmu a samozdřejmě "My Heart Will Go On" Acapella!
↓Druhá část↓

Premiere of "Celine Through The Eyes Of The World" - Miami Beach | 16.2.2010

23. února 2010 v 20:58 | © Ka_Trina |  Appearances
Přináším vám video z premiéry dokumentu o Celine Dion: Throught The Eyes Of The World.
Je naprosto úžasný! Celine to na premiéře moc slušelo!

Interview with Celine Dion - Good Morning America | 18.2.2010

23. února 2010 v 20:57 | © Ka_Trina |  Appearances
Celine byla hostem pořadu "Good Mornign America!" a probouzela Ameriku svou neskutečnou energií a nádherným hlasem! Rozhovor přinesl opět hodně zajímavých informací, ale na to se podívejte sami!

Sbírka Celine 0.1

22. února 2010 v 12:00 | © Ka_Trina |  News
Mám pro Vás sbírku jednoho človíčka z oficiálního fóra o Celine.
Myslím že tahle sbírka CD a DVD zaslouží velký obdiv, protože to se jen tak nevidí. Tolik jich snad nemá doma ani sama ona x)

Dneska žádné novinky :(

21. února 2010 v 21:14 | © Ka_Trina |  Site news
Zdravím :)
Protože se dneska neobjevili vůbec žádné novinky o Celine, tak jsem přidala něco málo z grafiky. Zítra mám sice školu jen do 11:40, takže přijedu už v 13:00, ale musím si jít vyzvednout a zaplatit lístky na koncert. Pak se půjdu domů najíst a naučit na úterý. A ve 3 mám angličtinu.
Na angličtině jsem do půl pátý, takže se dostanu k PC kolem pátý.
PS: Dopoledne se sem dostanu, ale asi pravděpodobně odpovím jen na komenty a to je vše :)
Tak dobrou :-*
Xoxo Ka_Trina

Celine • Blendy/Bannery 0.3

21. února 2010 v 21:09 | © Ka_Trina |  Blendy & bannery
Click na CČ

Affiliates

21. února 2010 v 21:02 | © Ka_Trina |  Affiliates

Elite Affiliates

Http:// Avril-Online.blog.cz
Http:// Brangelina-Family.ic.cz

Top Affiliates

Http:// Carrie-Underwood.4fan.cz
Http:// Brian-Littrell.blog.cz
Http:// A-Lavigne.blog.cz
Http:// Ewan-McGragor.arkon.cz
Http:// Jolie.blog.cz
Http:// About-Heroes.Blog.cz
Http:// Just-BEP.Blog.cz
Http:// AliciaKeysNet.Blog.cz
Http:// PrincesBritneySpears.blog.cz
Http:// HaydenPanettiere.blog.cz
Http:// JustBEP.blog.cz

Regular Affiliates

Http:// Miss-SarahConnor.blog.cz
Http:// AliciaKeysNet.blog.cz
Http:// RiRihanna.webgarden.cz
Http:// CelineDion.blog.cz

Celine • Blendy/Bannery 0.2

21. února 2010 v 21:00 | © Ka_Trina |  Blendy & bannery
Click na CČ

Celine • Blendy/Bannery 0.1

21. února 2010 v 20:50 | © Ka_Trina |  Blendy & bannery
Click na CČ

Premiere of Celine Dion: Through The Eyes of The World

20. února 2010 v 20:59 | © Ka_Trina |  News
Událost na kterou čekali všichni fanouškové Celine Dion a mnoho známých tváří celý rok se udála!
Je to premiéra dlouho očekávaného dokumentárního filmu Celine Dion: Throught The Eyes Of The World. Po této premiéře zařadili kina v Kanadě, USA, Brazílii, .... tento film do svých programů!
Bohužel Česká Republika ani Slovensko si licenci nakoupilo, tutíž u nás film který má přez dvě hodiny shlédnout nemůžeme. Musíme jen pevně doufat že se k nám dostane alespoň na DVD!
Premiéry se zůčastnila samozdřejmě Celine, manžel René, syn René Charles, maminka a spousta přátel Celine.
Všech 58 fotek z premiéry jsem vám uložila do galerie, takže se na ně můžete podívat!

Larry King | 15.2

20. února 2010 v 20:50 | © Ka_Trina |  News
Cel byla v pondělí hostem show Larryho Kinga.
Larry si dal na svůj twitter fotečku se Celine.

In New York | 13.2

20. února 2010 v 20:44 | © Ka_Trina |  News
A zatím poslední paparazzi z New Yorku jsou když Celine objízděla z hotelu už se všema kuframa a věcma. Předpokládám že tedy mírila domů. Nikde ale nevidím manžela ani syna.
Cel to ale hrozně sluší!